• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPorady prawne przy zakupie firmy

Jeżeli zdecydujemy się na rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej, nie możemy zapominać, że jest to niezwykle poważna decyzja, a jeżeli zamierzamy rozpocząć swoją przygodę z biznesem na drodze zakupu spółki koniecznie powinniśmy zachować wszelkie możliwe środki ostrożności.
Przedsiębiorcy dopiero planujący otworzyć własną firmę zazwyczaj nie posiadają doświadczenia i wiedzy na temat spółek na sprzedaż. Z pomocą przychodzą im specjaliści oferujący porady prawne przy zakupie firmy. Pomagają oni wybrać odpowiednią formę działalności, a nawet przedstawiają oferty, z których klienci mogą skorzystać. Doradcy wyjaśniają na co należy zwrócić szczególną uwagę podczas dokonywania transakcji i sporządzają lub sprawdzają dla nas umowę zakupu. Z ich wsparciem procedura ta staje się bezpieczna, ponieważ dają oni gwarancję, że zakupywany podmiot nie posiada ukrytych zobowiązań ani zadłużeń.

Porady prawne przy zakupie firmy niejednokrotnie już pomogły przedsiębiorcom uniknąć zakupu, który przyniósłby im straty i przyczyniły się do tego, że wielu zakupiło spółkę, która spełniła ich oczekiwania i pozwoliła osiągnąć upragniony sukces.

Jeżeli chcą Państwo nabyć firmę, zapraszam do kontaktowania się z naszą Kancelarią, której pracownicy udzielą wszelkich informacji pozwalających dokonać zakupu spółki w sposób bezpieczny, zaproponują Państwu usługę pośrednictwa lub przedstawią ofertę gotowych do nabycia spółek.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00