• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPomoc w zakupie spółki z historią

Spółki z historią to spółki, które zostały założone. Na rynku już istniały i prowadziły własną działalność, dlatego posiadają historię.

Nasza firma specjalizuje się w szeroko pojętej działalności na rzecz klienta związanej z zakładaniem spółek i pomaganiem w wypełnianiu wszystkich formalności. Dodatkowo sprzedajemy gotowe spółki z o.o., z czystą historią, czyli takie, które nie prowadziły jeszcze żadnej działalności i nie mają żadnych zobowiązań. Zainteresowawszy?-Skontaktuj się z nami. Jeśli potrzebujesz czegoś innego, to możemy Ci także zaoferować pomoc w zakupie spółki z historią. Takich spółek nie posiadamy w swojej ofercie, ale w ramach naszych usług znajdziemy osobę, która jest właścicielem działalności, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz uzyskać pomoc w zakupie spółki z historią, to skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści udzielą Ci wielu cennych informacji i porad. Dzięki nam będziesz miał możliwość szybkiego i bezpiecznego rozpoczęcia działalności. Nie czekaj – zadzwoń!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.