• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPomoc w zakupie spółki z historią

Spółki z historią to spółki, które zostały założone. Na rynku już istniały i prowadziły własną działalność, dlatego posiadają historię.

Nasza firma specjalizuje się w szeroko pojętej działalności na rzecz klienta związanej z zakładaniem spółek i pomaganiem w wypełnianiu wszystkich formalności. Dodatkowo sprzedajemy gotowe spółki z o.o., z czystą historią, czyli takie, które nie prowadziły jeszcze żadnej działalności i nie mają żadnych zobowiązań. Zainteresowawszy?-Skontaktuj się z nami. Jeśli potrzebujesz czegoś innego, to możemy Ci także zaoferować pomoc w zakupie spółki z historią. Takich spółek nie posiadamy w swojej ofercie, ale w ramach naszych usług znajdziemy osobę, która jest właścicielem działalności, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz uzyskać pomoc w zakupie spółki z historią, to skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści udzielą Ci wielu cennych informacji i porad. Dzięki nam będziesz miał możliwość szybkiego i bezpiecznego rozpoczęcia działalności. Nie czekaj – zadzwoń!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.