• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPomoc w zakładaniu spółki przez internet

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są popularną formą do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Najczęściej wykorzystywane są do prowadzenia dużych przedsiębiorstw.

Spółki z o.o. działają na zasadach zawartych w Kodeksie spółek handlowych. Przepisy tego Kodeksu umożliwiają przedsiębiorcom zakładanie spółek z o.o. w trybie tradycyjnym oraz uproszczonym - przez internet.

Korzystniejsza dla przedsiębiorcy jest rejestracja spółki online. Możliwa jest ona od początku 2012 roku, dzięki specjalnej platformie teleinformatycznej, która została udostępniona przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Cały proces rejestracyjny spółki przez internet trwa zaledwie 24 godziny oraz generuje niższe koszty niż tradycyjna rejestracja firmy w tej formie.

Zachęcamy do zakładania spółek z o.o. z naszą pomocą. Jesteśmy profesjonalną firmą zajmujemy się rejestracją spółek z ograniczoną odpowiedzialnością przez internet od kilku lat. Oferujemy profesjonalną pomoc w zakładaniu spółki przez internet.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00