• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaPomoc w zakładaniu jednoosobowej działalności

Statystyki wskazują na to, iż od dłuższego czasu jednoosobowa działalność gospodarcza jest jedną z najchętniej wybieranych form prowadzenia własnej działalności. Główną jej cechą jest to, iż proces rejestracji jest łatwy i szybki sposób jej założenia, a następnie prowadzenia. Wniosek o założenie takowej działalności należy złożyć do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Wniosek można złożyć zarówno w formie papierowej w Urzędzie Miasta, jak również w formie elektronicznej za pomocą Internetu. W przypadku tego pierwszego sposoby, przedsiębiorca nie musi odwiedzać wszystkich możliwych urzędów, gdyż obowiązuje zasada jednego okienka, która umożliwia uzyskanie niezbędnych numerów podczas składania wniosku o rejestrację działalności jednoosobowej w CEIDG.

Planując założenie działalności jednoosobowej należy dokładnie zastanowić się nad wyborem formy opodatkowania działalności, jak również numerów PKD, które będą odpowiadać profilowi zakładanej działalności. Natomiast zaraz po zarejestrowaniu spółki, należy zająć się kwestiami takimi, jak np. założenie konta bankowego, wyrobienie pieczątki itp..

Oferta naszej firmy od wielu lat zawiera właśnie pomoc w zakładaniu jednoosobowej działalności, dlatego mogą być Państwo spokojni o sprawność i bezpieczeństwo całej procedury. Nasi eksperci zajmują się sporządzeniem całej dokumentacji, wypełnieniem wniosków, doborem odpowiedniej formy opodatkowania, a także dopasowaniem kodów PKD.

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.