• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaPomoc w wyborze numerów PKD

Zadaniem przyszłego właściciela firmy, który ma zamiar rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest odpowiednio przygotować się i przeprowadzić procedurę rejestracji spółki. Jest to przedsięwzięcie wymagające podjęcia wielu, często trudnych decyzji.

Jeszcze przed przystąpieniem do sporządzania umowy spółki muszą zostać dokonane pewne wybory, niezwykle istotne z punktu widzenia dalszego funkcjonowania firmy. Jedną z czynności jakie musi podjąć przyszły właściciel jest ustalenie zakresu działalności i określenie odpowiadających im kodów. Często przydatna w tej kwestii okazuje się pomoc w wyborze numerów PKD. Konsultacje z doradcą w tym zakresie pozwolą zaoszczędzić czas i zagwarantują, że zapisy w umowie, w przyszłości nie będą ograniczały swobodnego działania firmy. Dodatkowo, jeśli przedsiębiorca zdecyduje się na pomoc w wyborze numerów PKD uniknie ponoszenia konsekwencji za prowadzenie działalności, której zakres nie został uwzględniony podczas zakładania spółki lun konieczności aktualizowania jej danych w KRS.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.