• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPomoc przy sprzedaży spółki

Zastanawiasz się do czego przydaje się pomoc przy sprzedaży spółki? Uważasz, że jest to proces, który mógłbyś przeprowadzić samodzielnie? Postaram się szybko Ci to wyjaśnić i przekonać Cię, że korzystanie z tej usługi przynosi wiele korzyści i naprawdę warto z niej skorzystać.

Sprzedaż spółki to złożony proces, wymagający od przedsiębiorcy znajomości przepisów prawa oraz ustawy o rachunkowości. Businessman decydując się na nią zobowiązany jest do znalezienia kupca dla swojej firmy, co niestety jest utrudnione ze względu na małe zainteresowanie i stosunkowo dużą ilość ogłoszeń dotyczących sprzedaży spółek. Jest to więc czasochłonne i związane z ogromem formalności ponieważ kolejnym zadaniem jakie musi on wykonać jest sporządzenie umowy transakcji, skompletowanie dokumentów i przekazanie ich nowemu nabywcy.

Pomoc przy sprzedaży spółki pozwala przedsiębiorcy szybko zbyć swoją firmę, oraz wynegocjować o wiele korzystniejszą cenę niż udałoby mu się to gdyby samodzielnie próbował sprzedać podmiot gospodarczy, który prowadzi.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.