• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPomoc przy rejestracji spółki komandytowej

Wybrałeś formę spółki dla Twojej firmy. Jest to spółka komandytowa. Uważasz, że jest ona najodpowiedniejsza. Słuszna decyzja. Teraz gości u Ciebie zapewne etap szczęścia, gdyż pierwsze kroki już za Tobą. Jednak coraz częściej myślisz o nowych obowiązkach, które niosą za sobą kolejne etapy. Mam na myśli rejestracje spółki. Myślisz, że nie będzie już tak kolorowo. STOP. Błędne myślenie. Chcesz, aby poziom Twojego zadowolenia nie spadał? Skorzystaj z tego, co oferuje Ci nasza firma, czyli pomoc przy rejestracji spółki komandytowej.

Po co masz biegać po urzędach, sam wszystko załatwiać, narażać się na popełnienie ewentualnych błędów, skoro nasza firma może Ci pomóc? Podstawowym błędem jaki popełnisz, będzie jeżeli stwierdzisz, że pomoc przy rejestracji spółki komandytowej nie jest dla Ciebie. Nic bardziej mylnego! Każdy, kto chce już na samym starcie rozpocząć na najwyższym poziomie wie, że skorzystanie z usług doradców jest najlepszą opcją.

Pomoc przy rejestracji spółki komandytowej to coś w sam raz dla Ciebie! Proces rejestracji jest skomplikowany, więc warto postawić na bezpieczeństwo i gwarancję profesjonalnie wykonanych usług. Skontaktuj się z naszym biurem i skorzystaj z oferowanej pomocy przez naszych specjalistów.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.