• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPomoc prawna Kraków

Pomoc prawna Kraków to usługa, która pozwoli Ci rozwiązać wszelkie problemy z zakresu prawa. Warto korzystać z profesjonalnych rozwiązań, aby mieć pewność, że z jednego kłopotu nie wpakujemy się w drugi. Dbanie o bezpieczeństwo naszych klientów to jeden z podstawowych naszych celów, więc oferujemy Ci doświadczenie i wiedzę naszych specjalistów aby szybko zlikwidować Twój kłopot.

Czy pomoc prawna Kraków okaże się wystarczającą pomocą? Tak, ponieważ z każdym dniem doskonalimy swoją wiedzę, aby móc w jak największym stopniu pomagać naszym klientom. Staramy się aktualizować naszą wiedzę, aby obowiązujące przepisy prawa nie były nam obce. Lepiej stosować sprawdzone metody, niż później marnować czas na wyplątywanie się z problemów. Postaw więc na wsparcie naszej firmy i ciesz się z bezpiecznego rozwiązania Twojego problemu.

Chcesz skorzystać z naszej pomocy? Oferowana przez nas pomoc prawna Kraków może zlikwidować Twój problem szybko i skutecznie. Zapraszamy do kontaktu. Poznaj całą naszą ofertę skierowaną do klientów.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00