• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPomoc podczas zmiany biura rachunkowego

Biura rachunkowe różnią się usługami i cenami. Każdy przedsiębiorca ma prawo do zmiany biura rachunkowego, w wybranym przez siebie momencie. Powody mogą być różne. Takie jak: nieścisłości w dokumentacji, jakiekolwiek braki, czy chociażby złe podejście do Klienta.

Nasza firma świadczy bezpłatną pomoc podczas zmiany biura rachunkowego, a dodatkowo przejmuje proces kontaktowania się z poprzednim biurem, po wypowiedzeniu umowy przez Klienta. Po wypowiedzeniu umowy, należy podpisać umowę z nową firmą, która od tego momentu zajmie się księgowością Państwa firmy. Następnie zajdzie potrzeba podpisania pełnomocnictwa, dla biura, które będzie reprezentować Państwa w urzędach. Pomoc podczas zmiany biura rachunkowego, może być niezbędna dla właścicieli wielu firm, szczególnie przy odbiorze dokumentacji. Od poprzedniego biura, należy odebrać pełną dokumentację i dokładnie sprawdzić, czy podczas tego etapu nic nie zginęło. Nie będzie to jednak problemem z pomocą naszych księgowych.

Do nowego biura dostarczają Państwo nowe dokumenty rejestrowe i zaczynają przejrzystą i profesjonalną współpracę.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.