• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPomoc aktualizacja wpisów KRS

Wielu przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą nie zdaje sobie sprawy z tego jak ważna jest aktualizacja wpisów KRS. Z tego też powodu zapominają o tym, że jeżeli po rejestracji firmy zmieniło się coś w zarządzie spółki, zmienił się adres, zmienił się skład itp., to trzeba to zgłosić do Krajowego Rejestru Sądowego.

Dlaczego aktualizacja wpisów KRS jest tak ważna? Jednym z powodów jest fakt, że jeżeli zmienił się np. adres, to niezaktualizowanie tych informacji może przyczynić się do tego, że korespondencja do naszej firmy nie dotrze na czas lub w ogóle. Z kolei jeżeli nastąpiły zmiany w zarządzie, to aktualizacja wpisów KRS jest o tyle ważna, iż nie dopełnienie tego obowiązku może spowodować nieważne umowy, kontrakty, transakcje.

Aktualizacja wpisów KRS w terminie uchroni od kłopotów w przyszłości, które mogą znacznie zaszkodzić firmie. Warto więc poświęcić troszkę czasu na sprawy formalne i załatwić wszystkie sprawy z jeden dzień, a nie ryzykować funkcjonowania firmy. Jeżeli jednak nie wygospodarujesz ani chwili wolnej na załatwianie spraw w KRS, to skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy z chęcią pomogą Ci zaktualizować dane Twojej firmy w KRS.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.