• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPodpisywanie dokumentów w aplikacji

Podpis elektroniczny to cyfryzacja naszego życia. Do niego należy cała przyszłość dokumentów i kontaktów. Jest to bardzo bezpieczna forma prowadzenia dokumentacji.
Podpisywanie dokumentów w aplikacji to także ograniczenie zużycia papieru, co znacznie wpłynie na środowisko. E-podpis jest niemożliwy do podrobienia! Ponadto mamy pewność, że już podpisany dokument nie może ulec żadnej zmianie. A jeżeli tak się stanie, zmiana na od razu zostaje wykryta. E-podpis jest w stanie także szyfrować wiadomości (odczyt jest możliwy wyłącznie dla adresata). Taki podpis jest przyporządkowany do jednej osoby, zawiera pewne jej dane. Ma on dokładnie taką samą moc prawną, jak ten, który jest pisany własnoręcznie.

Teraz, dzięki aplikacji mobilnej SimplySign mogą Państwo podpisywać dokumenty tak prosto jak nigdy. Wystarczy pobrać aplikację na swój telefon i od tego momentu, niezależnie od miejsca pobytu, mogą Państwo szybko i bezpiecznie podpisać dokumenty.

Podpisywanie dokumentów w aplikacji gwarantuje:
- kompatybilność z systemami Windows, macOS, iOS i Android,
- dodatkowe zabezpieczenie, dzięki dwuetapowemu uwierzytelnieniu klienta,
- podpisywanie do 15 dokumentów na sekundę,
- łatwą integrację z systemem.

Jeżeli są Państwo zainteresowani bezpieczeństwem i wygodą używania kwalifikowanego podpisu elektronicznego. zachęcamy do kontaktu! Świadczymy kompleksową usługę w zakresie podpisów elektronicznych, możemy zaoferować Państwu:
- zakup i aktywację zestawu,
- aktywację aplikacji mobilnej,
- odnowienie e-podpisu,
- potwierdzenie tożsamości.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.