• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPodpisywanie dokumentów aplikacją mobilną

Znacznej ilości osób kwalifikowany podpis elektroniczny może kojarzyć się z koniecznością posiadania wielu elementów, aby móc z niego korzystać. Jednak nic bardziej mylnego! Teraz, aby skorzystać z elektronicznego podpisu wystarczy telefon, tablet lub komputer z systemem operacyjnym Windows, macOS, AndroidOS lub iOS.

Podpisywanie dokumentów aplikacją mobilną jest jeszcze prostsze. Podpis na dokumentach zatwierdzany jest specjalnie wygenerowanym kodem. Tym sposobem aplikacja pozwala na podpisanie nawet do 15 dokumentów na sekundę.

Dodatkowo aplikacja mobilna do kwalifikowanego podpisu elektronicznego dzięki dwuetapowemu uwierzytelnieniu klienta daje dodatkowe zabezpieczenie. Mamy zatem pewność, że nasze dokumenty są bezpieczne.

Aplikacja mobilna do e-podpisu to przede wszystkim wygoda. Dzięki niej dokumenty możemy podpisywać z każdego miejsca na świecie i szybko załatwiać wszelkie formalności.

Jeżeli są Państwo zainteresowani założeniem kwalifikowanego podpisu elektronicznego, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksowa pomoc w aktywacji e-podpisu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.