• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPodpis kwalifikowany potwierdzanie tożsamości

Przez ostatni rok zauważamy znaczny rozwój cyfryzacji w naszym kraju, a w szczególności cyfryzacji urzędów. Bardzo wiele spraw firmowych z różnych dziedzin gospodarki można załatwić w urzędach zdalnie poprzez Internet. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas i jest wygodne oraz sprawia, że urzędy szybciej pracują.

Dokumenty składane elektronicznie muszą być opatrzone podpisem kwalifikowanym, który stanowi cyfrowe odzwierciedlenie osobistego podpisu, który jest wiążący. Można go nabyć u certyfikowanych dostawców. Warto pamiętać, iż sam zakup ma niewielką wartość – ważne jest potwierdzenie własności e-podpisu.

Podpis kwalifikowany potwierdzanie tożsamości może odbyć się na osobistym spotkaniu lub zdalnie poprzez krótką video-rozmowę z wykorzystaniem urządzenia z kamerą internetową

Do zdalnej weryfikacji należy przygotować: ważny dokument tożsamości; telefon komórkowy, aby odebrać link do weryfikacji; urządzenie z kamerką internetową oraz polskie konto bankowe osobiste.

Do weryfikacji na krótkim osobistym spotkaniu należy przygotować: ważny dokument tożsamości; otrzymane dokumenty, umowę współpracy wraz z załącznikiem oraz oświadczenie o potwierdzeniu tożsamości.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00