• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOświadczenie o adresie do doręczeń osób reprezentujących spółkę

Oświadczenie o adresie do doręczeń osób reprezentujących spółkę - czy zmiana obliguje do przeprowadzenia procedury w KRS? Jak dokonać zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym w zakresie adresu do doręczeń osób reprezentujących spółkę?

Adres do doręczeń

Aktualny w KRS adres do doręczeń pozwala zachować łączność pomiędzy spółką a organami państwowymi i sądami w zakresie wysyłanej korespondencji, a także dokonywanych czynności prawno-formalnych.
Nieaktualny adres do doręczeń może być powodem wielu problemów spółki lub wspólników. Z tego powodu warto dbać o procedurę aktualizacji danych w KRS w zakresie adresu do doręczeń korespondencji.

Oświadczenie o adresie do doręczeń osób reprezentujących spółkę jak złożyć?

Warto zaznaczyć, że każda zmiana adresu do doręczeń wymaga zgłoszenia tego faktu w KRS poprzez dołączenia dokumentu jakim jest oświadczenie o adresie do doręczeń osób reprezentujących spółkę.
Oświadczenie musi być podpisane (obecnie tylko w sposób elektroniczny z wykorzystaniem profilu zaufanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego) przez osobę, której zmiana danych w zakresie adresu do doręczeń dotyczy.

Pomoc w aktualizacji danych w KRS - zmiana adresu do doręczeń

Nasza Kancelaria oferuje przeprowadzenie procedury aktualizacji danych w KRS w zakresie przygotowania i złożenia oświaczenia o adresie do doręczeń osób reprezentującyh spółkę.
Dopełnimy wszelkich formalności aktualizacyjnych - solidna pomoc i wsparcie.

Oferujemy również doradztwo i pomoc w zakresie innych zmian w KRS, m.in.:

- zmiana adresu spółki
- zmiana danych wspólników, członków zarządu
- zmiana zapisów umowy spółki
- zmiana kodów PKD

Zainteresowanych nawiązaniem współpracy zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź ofertę w zakresie aktualizacji KRS PDF

▸▸▸Oferta aktualizacji danych PDFDane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.