• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOptymalizacja finansowo-księgowa

Każdy z przedsiębiorców prowadząc działalność gospodarczą i podejmując decyzję ma na celu optymalizację prowadzonej działalności gospodarczej. Dobór odpowiednich rozwiązań w zakresie segmentu podatkowego, księgowego, finansowego umożliwia ograniczenie kosztów oraz usprawnienie prowadzonej działalności gospodarczej. Zdecydowanie się na właściwe rozwiązania, z którymi optymalizacja finansowo-księgowa będzie możliwa wymaga od przedsiębiorców znajomości bieżących regulacji prawnych.

Trafnym rozwiązaniem będzie skorzystania z porad specjalistów, którzy pomogą w wyborze najbardziej efektywnych rozwiązań dostosowanych do typu oraz rozmiarów prowadzonej działalności gospodarczej. Nasza Kancelaria świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, jedną z opcji z jakich mogą skorzystać podmioty prowadzące działalność gospodarczą jest optymalizacja finansowo-księgowa. Usługa polega na opracowanie przez ekspertów odpowiednich rozwiązań, które zmierzać będą do optymalizacja prowadzonej działalności gospodarczej.

Zapraszamy do kontaktu i uzyskanie bardziej szczegółowych informacji.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.