• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOptymalizacja finansowo-księgowa

Każdy z przedsiębiorców prowadząc działalność gospodarczą i podejmując decyzję ma na celu optymalizację prowadzonej działalności gospodarczej. Dobór odpowiednich rozwiązań w zakresie segmentu podatkowego, księgowego, finansowego umożliwia ograniczenie kosztów oraz usprawnienie prowadzonej działalności gospodarczej. Zdecydowanie się na właściwe rozwiązania, z którymi optymalizacja finansowo-księgowa będzie możliwa wymaga od przedsiębiorców znajomości bieżących regulacji prawnych.

Trafnym rozwiązaniem będzie skorzystania z porad specjalistów, którzy pomogą w wyborze najbardziej efektywnych rozwiązań dostosowanych do typu oraz rozmiarów prowadzonej działalności gospodarczej. Nasza Kancelaria świadczy różne usługi na rzecz przedsiębiorców, jedną z opcji z jakich mogą skorzystać podmioty prowadzące działalność gospodarczą jest optymalizacja finansowo-księgowa. Usługa polega na opracowanie przez ekspertów odpowiednich rozwiązań, które zmierzać będą do optymalizacja prowadzonej działalności gospodarczej.

Zapraszamy do kontaktu i uzyskanie bardziej szczegółowych informacji.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00