• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaOpłata za rejestrację spółki z o.o.

Decyzja o założeniu działalności gospodarczej w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością obliguje przedsiębiorcę do wykonania wielu czynności związanych z przeprowadzeniem procesu rejestracji firmy. Dodatkowym obciążeniem jest również dla niego opłata za rejestrację spółki z o.o.

Jest to kwota, na którą składa się kilka pomniejszych sum, takich jak opłata od wniosku o zgłoszenie do KRS czy też opłata notarialna za sporządzenie umowy przedsiębiorstwa. Istnieją aż trzy drogi pozwalające na założenie takiej firmy, w niewielkiej części to one warunkują wartość kwoty jaką trzeba będzie przeznaczyć na rejestrację. Pierwsza z nich jest najdroższa, aczkolwiek najbardziej korzystna ponieważ ogranicza udział przedsiębiorcy w procesie i znacznie go przyspiesza. Mowa tutaj o zakładaniu firmy z pomocą biura rachunkowego. Kolejną opcją jest samodzielne zakładanie, niestety często łączy się ono z koniecznością kilkukrotnego składania wniosku ze względu na błędy, które nierzadko się pojawiają. Opłata za rejestrację spółki z o.o. jest nieco niższa jeżeli zdecydujemy się otworzyć firmę za pośrednictwem systemu S24. Skorzystamy dzięki niemu z gotowego wzorca umowy, ominą nas więc koszty notarialne.

W przypadku wyboru sposobu zakładania spółki nie warto kierować się ceną. Warto zapłacić więcej, ale mieć pewność, że wszystko przeprowadzane jest zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.