• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOminięcie opłat w ZUS spółka z o.o.

Czy możliwe jest ominięcie ZUS spółka z o.o.?

Odpowiedź na to pytanie jest jak najbardziej twierdząca. Istnieje jednak niewielkie grono osób, które zdają sobie sprawę z tej możliwości.

Chcąc ominąć obowiązek odprowadzania składek na rzecz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych nie trzeba pisać żadnych specjalnych wniosków, wypełniać żadnych dodatkowych formularzy ani dopełniać żadnych dodatkowych formalności. Przedsiębiorca nie musi także spełniać żadnych dodatkowych wymogów, wystarczy że zdecyduje się on na zarejestrowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i ustawowi w niej co najmniej dwóch wspólników. Podział udziałów nie musi być równym wystarczy więc przekazać niewielką część udziałów, aby móc cieszyć się możliwością ominięcia konieczności opłacania składek.

Jeżeli skontaktują się Państwo z naszą firmą, zatrudniani w niej specjaliści wyjaśnią Państwu na czym dokładnie polega ominięcie ZUS w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością oraz przedstawią szczegółową ofertę rejestracji spółek.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.