• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówOferty zakupu spółek z o.o.

Szukasz odpowiedniej oferty zakupu spółek z o.o.. Chcesz założyć firmę, lecz marzysz o ominięciu tego całego procesu rejestracyjnego? Najlepiej jakby udało Ci się kupić spółkę, która jest już założona i od razu będziesz mógł się wziąć za prowadzenie firmy i generowanie zysku? Mam dla Ciebie radę: skorzystaj z pomocy naszego biura w pośrednictwie zakupu spółek.

Spółka zoo jest najpopularniejszą i najchętniej wybieraną formą przez przedsiębiorców. Jeżeli jednak nie możesz znaleźć odpowiedniej oferty lub oferty zakupu spółek z o.o. nie budzą Twojego zaufania, to warto chwycić pomocną dłoń naszej Kancelarii, która na pewno wybierze dla Ciebie bezpiecznego sprzedawcę spółki, co uchroni Cię od przyszłych problemów. Z doświadczenia wiemy, że wielu przedsiębiorców kupujących spółki skarży się na nieuczciwych sprzedawców, którzy nie zważają na losy innych, gdyż dla nich najważniejsza jest sprzedaż, pozbycie się problemu i zysk. Nasi eksperci zrobią wszystko co w ich mocy, aby Twoja firma zaczęła bezpiecznie funkcjonować. Znajdziemy dla Ciebie właściwego sprzedawcę i przeprowadzimy za Ciebie cały proces zakupu spółki. Ważne jest dobrze zacząć, więc po co pakować się w kłopoty już na starcie,kiedy możesz profesjonalnie rozpocząć prowadzenie firmy z naszą Kancelarią?

Oferty zakupu spółek z o.o. przyciągają Twoją uwagę, jednak chcesz skorzystać z porady ekspertów tej dziedziny? Chcesz rozpocząć szybko działalność? Kup działającą spółkę lub gotową spółkę, co pozwoli Ci na prowadzenie firmy już po kilku dniach! Pośrednictwo zakupie spółek, gotowe spółki z oo! Nasza oferta jest szeroka. Skontaktuj się z nasza firmą i uzyskaj odpowiedzi na Twoje pytaniaDane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki