• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOferta sprzedaży spółki z o.o.

Oferta sprzedaży spółki z o.o. to coś, co znacznie ułatwi Ci start w podjęciu działalności gospodarczej. Już coraz mniej osób decyduje się na samodzielną rejestrację firmy i woli ją kupić. Dlaczego? Zakładanie wiąże się bowiem z odwiedzinami w wielu urzędach, wypełnianiem nie jednego wniosku i oczekiwaniem około miesiąca na decyzję KRS. Warto więc nabyć gotowy podmiot gospodarczy, bo jest już on założony i można prowadzić biznes w ciągu dwóch dni od daty transakcji. Można zatem szybciej przejść do realizacji celów. Być może dzięki wybraniu tego rozwiązania uda się nam wyprzedzić konkurencję, dzięki czemu pozyskamy większą liczbę klientów i zapewnimy sobie tym samym wyższe dochody.

Oferta sprzedaży spółki z o.o. to naprawdę świetny wybór. Pozwala na zaoszczędzenie czasu i ominięcie kolejek urzędowych. Prowadzisz też działalność w najpopularniejszej formie, która pozwala ograniczyć ryzyko- zabezpiecza bowiem majątek wspólników przed odpowiedzialnością za zobowiązania spółki. Nie czekaj więc. Skontaktuj się z nami, skorzystaj i bądź zadowolony. Polecamy!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.