Dwuletnia spółka kapitałowa na sprzedaż

Dwuletnia spółka kapitałowa na sprzedaż jest podmiotem gospodarczym zarejestrowanym w 2012 roku, który wyposażony został w niezbędne numery NIP i REGON. Jeśli więc zdecydujesz się na jej zakup, będziesz mógł rozpocząć działalność już w ciągu dwóch dni. Wystarczy tylko aktualizacja wpisów w KRS, a resztę formalności związanych z zakładaniem spółki masz z głowy.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Są one bowiem najczęściej wybieraną formą działalności i posiadają wiele zalet. Do najważniejszych należy oczywiście bezpieczeństwo majątku wspólników. Poza tym należy wspomnieć o osobowości prawnej, możliwości założenia przez jednego członka, mniejszym kapitale zakładowym w porównaniu ze spółką akcyjną, możliwość zaangażowania znacznego kapitału.
Dwuletnia spółka kapitałowa na sprzedaż jest więc świetną ofertą. Nie dość, że nie musisz wypełniać wniosków rejestracyjnych, to możesz rozpocząć działalność w ciągu dwóch dni i to z najpopularniejszą formą- spółką z o.o. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń i skorzystaj.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe