• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOferta rejestracji spółki z o.o. komandytowej

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa jest nową formą działalności gospodarczej, która staje się coraz bardziej popularna wśród przedsiębiorców, gdyż pozwala na optymalizację podatkową przy osiągnięciu odpowiedniej wielkości obrotów. Jest formą specyficzną, w której występują dwa rodzaje wspólników. Komplementariusz (osoba odpowiadająca za zobowiązania całym swoim majątkiem), którym jest spółka z o.o. oraz komandytariusz (osoba odpowiadająca do wysokości sumy komandytowej)- najczęściej wspólnik spółki z o.o., ale może nim być również osoba trzecia.

Założenie sp. z o.o. sp. k. składa się z dwóch etapów- najpierw trzeba założyć samą spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, a dopiero w następnej kolejności spółkę komandytową z udziałem tej spółki z o.o. Jest to proces nie tylko długotrwały, ale również dosyć skomplikowany i kosztowny. Stąd też z myślą o tym, w naszej firmie powstała oferta rejestracji spółki z o.o. komandytowej. Zajmujemy się rejestracją firm na co dzień, więc warto skorzystać z naszej pomocy i mieć formalności z głowy.

Z nami szybko, tanio, bez komplikacji! Oferta rejestracji spółki z o.o. komandytowej powstała z myślą o przyszłych biznesmenach, więc jeśli chciałbyś rozpocząć działalność właśnie w takiej formie, skontaktuj się z nami!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.