• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOferta pośrednictwa w zakupie spółek

Z uwagi na to jak wielu przedsiębiorców decyduje się nabyć firmę zamiast ją rejestrować, oferta pośrednictwa w zakupie spółek stale cieszy się niezwykłym powodzeniem i zainteresowaniem. Biznesmeni chętnie korzystają z takiej usługi, ponieważ daje ona możliwość szybkiego rozpoczęcia działalności przy jednoczesnym ograniczaniu ich zaangażowania i udziału w cały procesie.

Doradcy znajdują dla nich odpowiednią firmę i dokonują jej skrupulatnego sprawdzenia w celu wyeliminowania ewentualnego ryzyka związanego z zakupem firmy z ukrytymi zobowiązaniami lub długami. Tworzą oni również umowę dotyczącą zakupu, co gwarantuje, że dokument zostanie sporządzony w odpowiedni sposób i bez najmniejszych błędów. Ostatnim elementem z jakiego zazwyczaj składa się oferta pośrednictwa w zakupie spółek jest aktualizacja danych w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Jeżeli poszukują Państwo firmy, która wykona dla Państwa tę usługę zgodnie z najwyższymi standardami, sprawnie i bezproblemowo, proszę zakończyć poszukiwania i skontaktować się z naszymi ekspertami!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.