• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOferta pośrednictwa w zakupie spółek

Z uwagi na to jak wielu przedsiębiorców decyduje się nabyć firmę zamiast ją rejestrować, oferta pośrednictwa w zakupie spółek stale cieszy się niezwykłym powodzeniem i zainteresowaniem. Biznesmeni chętnie korzystają z takiej usługi, ponieważ daje ona możliwość szybkiego rozpoczęcia działalności przy jednoczesnym ograniczaniu ich zaangażowania i udziału w cały procesie.

Doradcy znajdują dla nich odpowiednią firmę i dokonują jej skrupulatnego sprawdzenia w celu wyeliminowania ewentualnego ryzyka związanego z zakupem firmy z ukrytymi zobowiązaniami lub długami. Tworzą oni również umowę dotyczącą zakupu, co gwarantuje, że dokument zostanie sporządzony w odpowiedni sposób i bez najmniejszych błędów. Ostatnim elementem z jakiego zazwyczaj składa się oferta pośrednictwa w zakupie spółek jest aktualizacja danych w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Jeżeli poszukują Państwo firmy, która wykona dla Państwa tę usługę zgodnie z najwyższymi standardami, sprawnie i bezproblemowo, proszę zakończyć poszukiwania i skontaktować się z naszymi ekspertami!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.