• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówObsługa rejestracji spółki z o.o.

Obsługa rejestracji spółki z o.o. to jedna z usług, którymi zajmuje się nasza firma. Wiemy, że spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest najchętniej wybieraną formą działalności, ale jedną z jej wad jest właśnie długi proces zakładania, który wymaga dopełnienia wielu formalności. Pragniemy więc ułatwić start przyszłym przedsiębiorcom, aby z tym problemem nie musieli się zmagać. W tym zakresie zajmujemy się sporządzeniem umowy spółki, jej rejestracją w KRS, US, ZUS oraz GUS. Usługa ta obejmuje także doradztwo w kwestii dobrania właściwych kodów PKD, wielkości kapitału zakładowego oraz umowy najmu siedziby.

Obsługa rejestracji spółki z o.o. to świetna oferta, która pomoże Ci zaoszczędzić czas i pominąć formalności. Będziesz mógł cieszyć się własną firmą bez oczekiwania w kolejkach urzędowych. Szybciej rozpoczniesz też realizować swoje cele.

Z oferty naszej firmy skorzystało już wiele osób. Są zadowolone z efektów współpracy. Zaufanie, wygoda i zadowolenie Klientów bowiem to dla nas kwestia bardzo ważna. Możesz sam się o tym przekonać. Zachęcamy!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.