• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówObsługa prawno - księgowa spółek

Nieustannie zmieniające się przepisy prawa. Prowadzenie ewidencji księgowej. Sporządzanie i składanie zeznań podatkowych...Tyle obowiązków, a wszystkie spoczywają na prezesie firmy. Musi on wykazywać się dobrą koordynacją, zorganizowaniem i posiadaniem wiedzy merytorycznej na temat księgowości czy prawa. Ale czy nie posiadając ich można poradzić sobie z prowadzeniem własnej firmy?-Oczywiście, że tak! Pomocna może okazać się obsługa prawno - księgowa spółek k, którą oferują biura rachunkowe.

Zatrudniają one ekspertów, którzy oferują outsourcing i kompleksową pomoc niemalże na wszystkich etapach i w każdej dziedzinie prowadzenia firmy. Jeśli znajdzie się odpowiednią firmę proponującą outsourcing księgowy, koszt nie przewyższą możliwości budżetowych nawet małego przedsiębiorstwa.

Prowadzisz firmę? Dowiedz się z czym wiąże się obsługa prawno - księgowa spółek . Być może jest to rozwiązanie, z którego warto skorzystać również w Twoim przypadku. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z proponowanych przez nas usług.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.