Biuro księgowe

Biuro księgowe to podmiot prawny, który zajmuje się usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Zgodnie z deregulacją ustawy o rachunkowości obecnie zadanie prowadzenia księgowości firmy może być wykonywane przez jednostkę, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych, nie jest karalna oraz ma podpisaną umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.

Bardzo dużo podmiotów gospodarczych decyduje się na biuro księgowe, ponieważ zatrudnia ono specjalistów z zakresu rachunkowości i umożliwia pozyskanie kompleksowych usług w jednym miejscu. Powierzając obowiązki księgowe swojej firmy przedsiębiorca umożliwia sobie oszczędność czasu oraz skupienie się na głównych segmentach prowadzonej działalności gospodarczej. Biuro księgowe to rozwiązanie, na które może zdecydować się każdy przedsiębiorca, odpowiedni dobór rozwiązań księgowych umożliwi optymalizacje działalności gospodarczej.

Nasza Kancelaria świadczy pełną obsługę księgową dla firm prowadzących działalność różnych rozmiarów oraz działających w zakresie różnorodnych segmentów rynkowych.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe