• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówObsługa prawna spółek w Krakowie

Skorzystanie z porady prawnej w Krakowie, oferowane przez naszą Kancelarię, cieszy się zaufaniem wśród Klientów. W każdym roku zgłaszają się do nas właściciele przedsiębiorstw, którzy szukają porady z zakresu polskiego prawa, zwłaszcza podatkowego.

Nasi specjaliści chętnie udzielają im wskazówek, które pozwalają na lepsze funkcjonowanie przedsiębiorstwa z uwzględnieniem legalnych rozwiązań. Jednym z nich jest proponowana przez naszych doradców optymalizacja podatkowa, która pozwala na zmniejszenie kosztów podczas prowadzenia działalności poprzez zmniejszenie obciążenia wynikającego ze zobowiązań podatkowych. Dokonywana przez ekspertów obsługa prawna spółek w Krakowie ma coraz więcej zwolenników. Zwłaszcza małopolscy przedsiębiorcy chętnie korzystają z tej usługi, aby zapewnić swojej firmie profesjonalną pomoc prawną.

Obsługa prawna spółek w Krakowie uwzględnia nie tylko konsultacje z zakresu polskiego prawa podatkowego, ale również gospodarczego i administracyjnego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.