• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówObsługa księgowa spółek w Krakowie

Prowadzisz spółkę i poszukujesz kogoś, kto zajmie się sprawami finansowymi Twojej firmy, poprowadzi w niej bezbłędnie księgowość i będzie w stanie udzielać Ci porad dotyczących optymalizacji podatkowej? Świetnie trafiłeś! Taką możliwość daje właśnie obsługa księgowa spółek w Krakowie. Nasze biuro zajmuje się wszelkimi kwestiami dotyczącymi rachunkowości. Obsługujemy każdą formę działalności i prowadzimy księgowość zarówno w formie pełnej jak i uproszczonej.

Z nami nie musisz obawiać się pomyłek w ewidencji, a jeśli jakakolwiek by się zdarzyła, odpowiadamy za nią całkowicie. Ty nie ponosisz żadnych strat. Co więcej? W pakiecie swoich usług znajdziesz miłą atmosferę współpracy, pełen profesjonalizm i doświadczenie. Będziemy starać się wychodzić naprzeciw Twoim oczekiwaniom i dbać o Twoją wygodę.

Obsługa księgowa spółek w Krakowie to naprawdę świetna opcja. Jeśli chcesz z niej skorzystać, nie czekaj! Skontaktuj się z nami i ciesz się znakomitym wyborem! Na koniec dodam, że zaufało nam już wiele osób, są zadowolone z poziomu świadczenia usług. Również Ty możesz dołączyć do ich grona!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.