• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówObsługa kadrowo-płacowa podmiotów

Obsługa kadrowo-płacowa podmiotów gospodarczych to usługa, z którą coraz częściej spotkać możemy się przeglądając oferty biur rachunkowych czy samodzielnych księgowych. Jest to jednocześnie opcja, z której coraz częściej przedsiębiorcy, przytłoczeni nadmiarem obowiązków, decydują się skorzystać.

Obsługa kadrowo-płacowa podmiotów nie jest konieczna w każdej firmie. Jest to usługa niezbędna w przypadku dużej firmy, zatrudniającej wielu pracowników. Jeśli przedsiębiorstwo jest małe i zatrudnia kilkuosobowy personel nie ma potrzeby decydowania się na korzystnie z niej, ponieważ przyczyni się ona tylko do obciążenia budżetu i zwiększenia kosztów prowadzenia firmy, a przedsiębiorca może sam dokonywać niezbędnych zapisów księgowych. We wspomnianej przeze mnie sytuacji prowadzenie ewidencji pracowniczej nie jest złożonym procesem. Inaczej sprawa wygląda jeśli zatrudnianych jest wielu pracowników, wtedy prowadzenie działu kadry i płace staje się bardzo złożone, czasochłonne i zazwyczaj wymaga podjęcia współpracy z biurem rachunkowym.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.