• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówObsługa kadrowo-płacowa firm

W dużych przedsiębiorstwach wszystkim co dotyczy pracowników, zajmuje się dział kadr i płac. Zatrudnianie osoby, która będzie odpowiedzialna za tą część firmy nie zawsze jest opłacalna. Coraz bardziej popularny staje się tzw. outsourcing tego typu usług.

Obsługa kadrowo-płacowa wykonuje szereg czynności związanych z prawidłowym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa czyli m.in. prowadzenie akt osobowych, ewidencję i kontrolę rozliczania nieobecności z tytułu urlopów, kontrolowanie ważności badań lekarskich, kontrolowanie dokumentacji szkoleń obligatoryjnych, wydawanie zaświadczeń o zatrudnieniach, naliczanie składek, sporządzanie różnych deklaracji, naliczanie wynagrodzeń, dokonywanie wypłat itp.

Podsumowując, obsługa kadrowo-płacowa jest dziedziną stosunkowo obszerną i obejmuje szereg różnorodnych działań. Warto więc nawiązać współpracę z firmą, która będzie posiadała odpowiednie uprawnienia i przejmie zadania związane z kadrami i płacami, dzięki czemu właściciel firmy będzie mógł skupić się na rozwoju firmy, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.