• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówObsługa finansowo-księgowa podmiotów gospodarczych

Jeżeli zastanawiasz się na czym polega obsługa finansowo-księgowa podmiotów gospodarczych poświęć trzy minuty na przeczytanie mojego artykułu, a postaram się w kilku słowach wyjaśnić Ci z czym wiąże się ta usługa i dla kogo jest ona wykonywana.

Z usługi tej najczęściej korzystają przedsiębiorcy, którzy chcą ograniczyć swoje obowiązki, Ci którzy nie posiadają wykształcenia z dziedziny rachunkowości oraz Ci, którzy chcą mieć stu procentowa pewność, że wszystkie formalności w ich firmie prowadzone będą zgodnie z najwyższymi standardami. Polega ona na prowadzeniu księgowości w przedsiębiorstwie, sporządzaniu dokumentacji, kontrolowaniu akt, prowadzeniu ewidencji, a także udzielaniu porad z zakresu księgowości. Korzystając z pomocy biura rachunkowego można dostosować pakiet usług do swoich indywidualnych potrzeb.

Jeżeli interesuje Was obsługa finansowo-księgowa podmiotów gospodarczych i chcielibyście skorzystać z tej usługi, nasza firma z ogromną przyjemnością będzie ją dla Was wykonywać.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00