• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówObsługa działu personalnego

Dział kadr i płac, inaczej zwany działem personalnym, jest ważnym elementem w każdej firmie zatrudniającej pracowników. Nie jest wymagane wydzielenie osobnego działu w firmie, obsługa działu personalnego może być prowadzona również przez firmę zewnętrzną.

Często zdarza się tak, że w firmie zatrudniona jest jedna osoba do obsługi personalnej, dlatego w przypadku jej choroby, ciężko z dotrzymaniem terminów czy pobraniem ważnych dokumentów przez pracowników. W dodatku utrzymanie działu jest często zbyt kosztowne dla przedsiębiorcy. Musi się on liczyć z zakupem niezbędnego sprzętu, utrzymaniem stanowiska oraz kosztami związanymi ze szkoleniami i rozwojem pracowników. W tym przypadku lepiej jest zlecić obsługę kadrowo-płacową firmie zewnętrznej. Specjaliści z firmy zewnętrznej fachowo zajmą się sporządzaniem dokumentacji kadrowo-płacowej, administracją, doradztwem, analizą potrzeb czy tworzeniem planów rozwojowych pracowników.

Obsługa działu personalnego zlecona firmie zewnętrznej to oszczędność czasu i pieniędzy oraz gwarancja komfortu dla przedsiębiorcy, który może zaufać doświadczonym osobom.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.