• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówNowy ład składka zdrowotna przedsiębiorców

Zmiany podatkowe, które zostały zaproponowane na konferencji przez PIS w ramach Nowego Ładu stanowią rewolucję podatkową. System podatkowo-składkowy zostanie znacząco zmieniony, co wpłynie na mniejszą atrakcyjność niektórych form prawnych.

Nowy Ład składka zdrowotna przedsiębiorców zostanie zwiększona? Jakie zasady jej stosowania będą obowiązywać, jeżeli rząd wprowadzi planowane rozwiązania?

Obecnie przedsiębiorcy rozliczający się w sposób ryczałtowy mają możliwość odliczenia składki zdrowotnej w wysokości 7,75% w deklaracji rocznej PIT. Po zmianach zaproponowanych przez rząd osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą będą płaciły składkę na ubezpieczenie zdrowotne już nie ryczałtowo, ale w wysokości uzależnionej od swojego dochodu. Dodatkowo zostanie zlikwidowana możliwość odliczenia składki od podatku!

Przedsiębiorco zastanów się nad przejściem na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością! Zwróć uwagę, że dla wielu właścicieli firm spółka z o.o. po wprowadzonych zmianach w ramach Nowego Ładu może okazać się korzystniejszym rozwiązaniem generującym mniejsze koszty!

Potrzebujesz pomocy? Doradztwa? Skontaktuj się z naszą Kancelarią już dzisiaj!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.