• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaNowe zasady sporządzania sprawozdania finansowego 2019

Sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego z prowadzonej działalności do obowiązek znacznej części polskich przedsiębiorców. Jest to zobowiązanie ciążące na wszystkich właścicielach firm zobligowanych do prowadzenia pełnej księgowości. Jeszcze do niedawna mieli oni możliwość opracowywania tego dokumentu i dostarczania go w formie papierowej do jednego z oddziałów Krajowego Rejestru Sądowego lub jeśli chcieli w formie elektronicznej - o wiele mniej popularnej.

Nowe zasady sporządzania sprawozdania finansowego 2019 uregulowały kwestię składania tego dokumentu i ujednoliciły system. Przedsiębiorcy od nowego roku zostali stracili możliwość składania sprawozdania w papierowej wersji. Każdy właściciel firmy prowadzącej księgi rachunkowe, bez wyjątku będzie musiał złożyć sprawozdanie za 2018 rok przez Internet. Nowe zasady sporządzania sprawozdania finansowego 2019 przyczynią się do tego, że część z nich skorzysta z pomocy biura księgowego lub firmy świadczącej swoje usługi w tym zakresie. Pomoc z pewnością im się przyda, ponieważ nowe procedury w znacznym stopniu unowocześniły system składania sprawozdania, ale również zmusiły Klientów do skorzystania z nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.