• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówNowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Spółka z o.o. posiada wiele zalet, jej głównym atutem jak sama nazwa wskazuje jest zminimalizowanie ryzyka pociągnięcia nas do odpowiedzialności za zobowiązania wobec wierzycieli. Kolejnym jest niski kapitał zakładowy, co sprawia, że jest ona w zasadzie ogólnodostępna. Jeszcze innym fakt, że można ją powołać właściwie w każdym możliwym celu. Jednak skoro posiada ona pozytywne aspekty, musi również wykazywać jakieś wady. Niewątpliwie jej słabą stroną jest długotrwały i skomplikowany proces rejestracji, istnieje jednak opcja pozwalająca go uniknąć - nowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, którą możemy nabyć.

Pozwala ona pominąć uciążliwy proces rejestracji działalności gospodarczej i rozpocząć działania już w ciągu jednego dnia od zakupu. Jedynym naszym obowiązkiem jest znalezienie odpowiedniej oferty, podpisanie umowy i dokonanie aktualizacji danych w Krajowym Rejestrze Sądowym. Dla wszystkich tych, którzy chcieliby jeszcze bardziej ułatwić sobie ten proces istnieje jeszcze jedno udogodnienie, a mianowicie pomoc doradcy księgowego. Dzięki jego wsparciu nowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może stać się naszą własnością za sprawą jednego podpisu. Znajdzie on dla nas firmę spełniającą nasze oczekiwania oraz zajmie się wszelkimi formalnościami, również tymi związanymi z dokonywaniem zmian w KRS.

Jeżeli są Państwo zainteresowani nabyciem spółki zapraszam do kontaktowania się z naszą firmą, nasi doradcy udzielą wszelkich informacji oraz odpowiedzą na wszystkie pytania.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki