• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupno udziałów w spółce z o.o.

Któż nie marzy o tym aby być właścicielem przedsiębiorstwa, zarabiać fortunę, być szefem samemu sobie i wcielać w życie swoje wizje? Każdego dnia taka myśl przychodzi do głowy zapewne każdemu, kogo relacje z przełożonym pozostawiają wiele do życzenia lub który uważa, że właściciele firmy w której pracuje nie zawsze dokonują trafnych wyborów. Większość nie podejmuje żadnych działań aby zmienić tę sytuację, są jednak tacy którzy nie pozostają bierni i w końcu dochodzą do wniosku, że kupno udziałów w spółce z o.o. to rozwiązanie idealne dla nich.

Daje ono możliwość prowadzenia firmy pomijając uciążliwy proces rejestracji. Nie wymaga ono tworzenia spółki od podstaw, nie trzeba mieć szczegółowego pomysłu ani biznesplanu. Pozwala działać bez konieczności wdrażania oferty na rynek czy pozyskiwania klientów. Dzięki tej opcji możemy wnieść do prosperującej już działalności nowe rozwiązania, świeże spojrzenie oraz zmiany, które być może przyczynią się do jej rozwoju a co za tym idzie do zysku. Kupno udziałów w spółce z o.o. to poważna decyzja, która wymaga od nabywającego dokładnego zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa, programem jego działania i z rynkiem.

Zakup udziałów to decyzja, która rozpoczyna nowy etap w życiu każdego przedsiębiorcy, jest to szansa i inwestycja, która jeśli dobrze ją wykorzystać przynosi wiele korzyści.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.