• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupno spółek wielkopolskie

Kupno spółek Wielkopolskie wiąże się w głównej mierze ze znalezieniem osoby chcącej sprzedać spółkę spełniającą wymagania kupca. Jeżeli spółka taka zostanie znaleziona, wówczas nie pozostaje nic innego, jak sporządzić odpowiednią umowę kupna sprzedaży, satysfakcjonującą obie strony i można rozpocząć działalność. Może na samym początku będzie delikatnie pod górkę, ale żyjemy w XXI wieku, kiedy wszystko można sobie uprościć i nawet kupno spółek Wielkopolskie nie jest problemem. Tym sposobem – aby uaktualnić wszelkie niezbędne dane i informacje dotyczące zakupionej spółki, zachęcam Cię do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz informacje na temat udzielanej pomocy w tym zadaniu, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu z naszym specjalistą. Naszym celem jest dbanie o to, aby Klient mógł cieszyć się efektami, które przynosi prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Do niedawna wszystkie procedury sprawiały, że przedsiębiorca będąc na etapie podejmowania decyzji, po zorientowaniu się w tym, co go czeka, rezygnował. Tak nie może być !

Jako firma działająca na rynku od wielu lat, dajemy Ci gwarancję zadowolenia. Nie zwlekaj, zapoznaj się z naszą ofertą.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00