• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaKupno spółek Poznań

Zakładanie działalności gospodarczej to szereg formalności, z którymi należy się zmierzyć. Konieczne będzie wypełnianie dokumentów, wizyta w poszczególnych urzędach a przede wszystkim poświęcenie cennego czasu. Warto poszukać alternatywnego rozwiązania, które nie będzie wiązać się z wypełnieniem wielu obowiązków. Takim właśnie rozwiązaniem jest kupno spółek Poznań. Korzystając z tej możliwości mogą Państwo cieszyć się prowadzeniem własnej firmy w ciągu 1-2 dni.

Każdy przedsiębiorca powinien szukać nowych rozwiązań i korzystać z nowych możliwości jakie się przed Nim otwierają. Nie warto marnować swojego czasu jeśli pojawia się oferta jaką jest kupno spółek Poznań. W pełni zarejestrowany podmiot z czystą historią, nie posiadający zadłużenia, umożliwiający pozyskanie zewnętrznych źródeł finansowania to wszystko właśnie znajdą Państwo w ofercie proponowanej przez naszą Kancelarię.

Rozpoczynając działalność wybierz rozwiązanie najbardziej korzystne, skorzystaj z oferty kupno spółek Poznań i ciesz się własną firmą.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.