• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupno nowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Kupno nowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to prosty i szybki sposób na własną działalność gospodarczą. Korzysta z niego coraz większa liczba przedsiębiorców, ponieważ stanowi to dla nich znaczne uproszczenie oraz pozwala zaoszczędzić czas. Odkąd biura księgowe i doradcy zaczęli dołączać usługę sprzedaży firm do swoich ofert stała się ona o wiele łatwiejsza i tym bardziej popularna.

Specjaliści doskonale wiedza jak szybko i sprawnie przeprowadzić proces rejestracji spółki, wiedzą również o tym, że dla przedsiębiorców stanowi to zazwyczaj nie lada wyzwanie i zdają sobie sprawę, że chętnych do nabycia gotowej firmy będzie wielu. Ich pewność, że kupno nowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to najlepsze rozwiązanie z którego wielu będzie chciało skorzystać, jest jak najbardziej uzasadnione. Każdego dnia do biur zgłaszają się chętni, którzy chcą jak najszybciej rozpocząć działania i wprowadzić na rynek swój produkt. Zakup firmy rozpoczyna się zawsze od rozmowy z klientem, który przedstawia swoje oczekiwania i wymagania. Następnie uzyskuje on w odpowiedzi zwrotnej oferty spółek i dokonuje wyboru jednej z nich. Kolejnym etapem jest już sama transakcja, która może się odbyć bez udziału petenta, doradca w jego imieniu może dopilnować wszelkich formalności oraz zająć się kompletacją dokumentów. Dodatkowo, na żądanie przedsiębiorcy może on dokonać wszelkich zmian danych w Krajowym Rejestrze Sądowym. Udział przedsiębiorcy w całym procesie sprowadzony jest do minimum.

Powierzenie tak odpowiedzialnego zadania jest niezwykle poważną decyzją. Musi ona być dobrze przemyślana i zlecona odpowiednim osobom, godnym zaufania i takim, z którymi kupno nowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przebiegnie bezproblemowo. Zapraszamy do współpracy z Kancelarią DGP.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.