• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupno dwuletniej spółki

Uważasz, że rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest trudnym procesem. Kupno dwuletniej spółki wydaje ci się bardziej korzystne. Skontaktuj się z nami! W swojej ofercie posiadamy czyste spółki z o.o. na sprzedaż.
Spółka z o.o. posiada wiele zalet. Warto zakładać firmy właśnie w tej formie. Zakup u nas spółki z o.o. jest bardzo korzystny. Nasze spółki zostały zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym dwa lata temu. Nie prowadziły jeszcze żadnej działalności, dlatego są czyste i nie posiadają żadnych zadłużeń. Możesz takie spółki u nas kupić całkowicie bezpiecznie. Nie posiadamy spółek z historią, długami ani obrotami. Mamy tylko czyste spółki.

Kupno dwuletniej spółki to naprawdę dobra inwestycja, już dwa dni po wypełnieniu wszystkich niezbędnych formalności będziesz mógł rozpocząć prowadzenie własnej firmy. Nie będziesz musiał na nic czekać i do razu zaczniesz zarabiać. A jeśli będziesz chciał wziąć kredyt, to też jest taka możliwość. Banki chętnie udzielają kredytów spółkom ze stażem i bez długów.

Jeśli chcesz kupić spółkę z o.o., to skontaktuj się z nami. Udzielimy ci wszystkich dodatkowych informacji i umożliwimy szybki start we własną działalność gospodarczą.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.