• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupno dwuletniej spółki

Uważasz, że rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest trudnym procesem. Kupno dwuletniej spółki wydaje ci się bardziej korzystne. Skontaktuj się z nami! W swojej ofercie posiadamy czyste spółki z o.o. na sprzedaż.
Spółka z o.o. posiada wiele zalet. Warto zakładać firmy właśnie w tej formie. Zakup u nas spółki z o.o. jest bardzo korzystny. Nasze spółki zostały zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym dwa lata temu. Nie prowadziły jeszcze żadnej działalności, dlatego są czyste i nie posiadają żadnych zadłużeń. Możesz takie spółki u nas kupić całkowicie bezpiecznie. Nie posiadamy spółek z historią, długami ani obrotami. Mamy tylko czyste spółki.

Kupno dwuletniej spółki to naprawdę dobra inwestycja, już dwa dni po wypełnieniu wszystkich niezbędnych formalności będziesz mógł rozpocząć prowadzenie własnej firmy. Nie będziesz musiał na nic czekać i do razu zaczniesz zarabiać. A jeśli będziesz chciał wziąć kredyt, to też jest taka możliwość. Banki chętnie udzielają kredytów spółkom ze stażem i bez długów.

Jeśli chcesz kupić spółkę z o.o., to skontaktuj się z nami. Udzielimy ci wszystkich dodatkowych informacji i umożliwimy szybki start we własną działalność gospodarczą.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.