• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię spółkę z o.o. z adresem

Oferta będąca odpowiedzią na ogłoszenie „kupię spółkę z o.o. z adresem” stanowi idealne rozwiązanie dla Tych, którzy chcą ominąć wszelkie formalności związane nie tylko z rejestracją firmy ale i z jej prowadzeniem. Pozwala ono jednocześnie rozpocząć działania w niezwykle szybki sposób oraz zapewnić firmie pełną obsługę biurową.

Dokonując zakupu takiej spółki gwarantujemy sobie szybki i pewny start w świat biznesu. Możemy dzięki niemu rozpocząć prowadzenie działalności w dwa dni od dokonania transakcji. Wirtualne biuro, z którym umowę podpisaną ma już spółka pozwoli zapewnić firmie prestiżowy adres na przykład w centrum miasta, w którym chcemy wkroczyć na rynek ze swoją ofertą. E-biuro zapewnia swoim klientom bardzo szeroki zakres usług, które ograniczają obowiązki przedsiębiorcy związane z obsługą klienta do minimum.

Jeżeli i Ty mógłbyś podpisać się pod ogłoszeniem „kupię spółkę z o.o. z adresem” napisz do nas, z pewnością w swojej bazie firm, znajdziemy podmiot odpowiedni dla Ciebie. Zapraszamy do współpracy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.