• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię spółkę z o.o. komandytową

Polska jest krajem ludzi ambitnych, którzy za wszelką cenę chcą osiągnąć sukces, a przede wszystkim się wzbogacić. Doskonale zdają sobie oni sprawę z tego, że aby stało się to możliwe muszą podjąć radykalne kroki a czasem nawet postawić wszystko na jedną kartę. Jeżeli również należysz do osób, które pragną zmian, chcą poprawić swoja sytuacje materialną i rozpocząć nowy etap w życiu z pewnością przeszło Ci przez myśl aby założyć własna firmę. Już po wstępnym rozpoznaniu zagadnienia zapewne doszedłeś do wniosku, że rejestracja to nie najlepszy pomysł. Konsekwencją tego zazwyczaj jest stwierdzenie: „A może kupię spółkę z o.o. komandytową?”- i to właśnie jest najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Decydując się na własną firmę należy dobrze przemyśleć jaką formę działalności chcemy utworzyć. Nie bez powodu wybrałam sp z o.o. k, obecnie jest to jedna z lepszych opcji dostępnych na polskim rynku. Pozwala zachować ograniczenie odpowiedzialności właściciela za zobowiązania wobec wierzycieli, a jednocześnie uniknąć podwójnego opodatkowania. Idealne rozwiązanie, które w ostatnim czasie cieszy się popularnością-nie bez powodu, wystarczy spojrzeć na zalety. Jeżeli również i Ty pragniesz spróbować sowich sił a myśl „kupię spółkę z o.o. komandytową” nieustannie zaprząta Ci głowę, nie czekaj! Daj sobie szansę już dziś. Zainwestuj w swoją przyszłość, skontaktuj się z naszymi specjalistami i dokonaj zakupu, który na zawsze odmieni Twoje życie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


TRWA PROMOCJA DO KOŃCA ROKU NA REJESTRACJĘ SPÓŁKI Z O.O.

🟥 NIŻSZA CENA: 850 PLN 🟥


➯Formularz wyceny rejestracji spółki📑 INNE NASZE USŁUGI

Przygotowanie i złożenie sprawozdania finansowego do KRS ⌚MINĄŁ TERMIN - skontaktuj się!
Założenie spółki z o.o. z wykorzystaniem optymalinych rozwiązań na tle NOWEGO ŁADU
Utworzenie i aktywacja skrzynki do e-doręczeń elektronicznych