• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaKupię spółkę z koncesją OPC

Rozpoczynając swoją drogę kariery przy prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa, na początku należy określić zakres jego działalności. Niektóre wymagają szczególnych dokumentów jak np. koncesja.
Koncesja jest to dokument administracyjny, który upoważnia koncesjonariusza do prowadzenia określonej działalności gospodarczej. Są one wymagane w przypadkach, gdy zakres prowadzonej firmy ma duże znaczenie na bezpieczeństwo ludzi lub państwa. Wyraża zgodę władz publicznych na podjęcie takich działań.
Dużą polarnością cieszą się ogłoszenia „kupię spółkę z koncesją OPC”. Posiada ona dokument upoważniający na obrót paliwami ciekłymi. Kupno takiej spółki jest bardzo atrakcyjne, gdyż zakładanie jej od początku wymaga wypełnienia wszystkich formalności w Urzędzie Regulacji Energetyki oraz dużych środków finansowych.
Jeżeli jesteś osobą, która chętnie dokona zakupu spółki z koncesją na OPC, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą przy jej zakupie bądź rejestracji.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.