• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertów



Kupię spółkę z koncesją OPC

Rozpoczynając swoją drogę kariery przy prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa, na początku należy określić zakres jego działalności. Niektóre wymagają szczególnych dokumentów jak np. koncesja.
Koncesja jest to dokument administracyjny, który upoważnia koncesjonariusza do prowadzenia określonej działalności gospodarczej. Są one wymagane w przypadkach, gdy zakres prowadzonej firmy ma duże znaczenie na bezpieczeństwo ludzi lub państwa. Wyraża zgodę władz publicznych na podjęcie takich działań.
Dużą polarnością cieszą się ogłoszenia „kupię spółkę z koncesją OPC”. Posiada ona dokument upoważniający na obrót paliwami ciekłymi. Kupno takiej spółki jest bardzo atrakcyjne, gdyż zakładanie jej od początku wymaga wypełnienia wszystkich formalności w Urzędzie Regulacji Energetyki oraz dużych środków finansowych.
Jeżeli jesteś osobą, która chętnie dokona zakupu spółki z koncesją na OPC, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą przy jej zakupie bądź rejestracji.



Dane Kontaktowe



Kancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00




Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.



Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.