• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię spółkę z dokumentami źródłowymi

Wiele osób dzwoniąc do nas mówi: "kupię spółkę z dokumentami źródłowymi". Oznacza to, że chcą oni dokonać zakupu gotowej spółki, która posiada wszystkie dokumenty rejestrowe. W naszej ofercie znajdą Państwo spółki tego rodzaju.

Wszystkie nasze gotowe spółki posiadają wpis do Krajowego Rejestru Sądowego, mają nadane numery NIP i REGON oraz zostały zgłoszone jako płatnik podatku VAT i VAT-UE.

Dzięki temu są w pełni wartościowymi spółkami gotowymi do natychmiastowego rozpoczęcia działalności gospodarczej. Dodatkowo nasze spółki są czyste, ponieważ nigdy nie prowadziły żadnej działalności na co mamy notarialne poświadczenia.

Jeżeli myślisz sobie "kupię spółkę z dokumentami źródłowymi gotową do rozpoczęcia biznesu" to wiedz, że warto. Takie spółki są najlepszym rozwiązaniem na start dla nowych przedsiębiorców, zwłaszcza jeżeli czas gra rolę, gdyż po zakupie udziałów swój biznes można rozpocząć w ciągu 1-2 dni.

W ciągu ostatnich kilku lat gotowe spółki z o.o. były i nadal są najczęściej wybieraną przez biznesmen formą prowadzenia działalności gospodarczej.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.