• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię spółkę z dochodami

Jeśli chcesz założyć własną firmę i myślisz sobie „Może kupię spółkę z dochodami” mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Zakup takiej spółki nie jest łatwy, a my udzielamy przy tym pomocy. Załatwiamy wszystkie sprawy w urzędach i wypełniamy wszystkie dokumenty.
Nasza firma posiada tylko czyste spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Nie mamy spółek z dochodami, ale możemy pomóc Ci w ich zakupie. Znajdziemy osobę, która posiada spółkę, której ty potrzebujesz. Sprawdzimy wszystko i sprawimy, że cały proces przebiegnie szybko i bezproblemowo.
Jeśli interesuje Cię nasza oferta i chcesz, kupić spółkę z dochodami lub chcesz poznać inne nasze usługi, to skontaktuj się z nami. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a uzyskasz potrzebną pomoc.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.