• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię spółkę z 2012 roku

„Kupię spółkę z 2012 roku” to oferta, z którą można coraz częściej spotkać się w serwisach ogłoszeniowych. Jednostki gospodarcze chcą podjąć działalność gospodarczą za pomocą podmiotu, który już od jakieś czasu funkcjonuje na rynku. Bardzo często wynika to z konieczności pozyskania kredytu lub pożyczki a spółka stażowa może ten proces ułatwić. Prowadzenie działalności gospodarczej to bardzo kosztowna inwestycja, kapitał jest niezbędny.

Idealną odpowiedzią na ofertę „ kupię spółkę z 2012 roku” jest gotowa spółka, która została założona w 2012 roku. Jest to podmiot, który został tylko zarejestrowany, nigdy jednak nie podjął działania na rynku. Gotowa spółka nie posiada zadłużenia, nie jest obarczona żadnymi umowami z kontrahentami, pracownikami co jest jej kolejnym atutem. Ma wszystkie niezbędne dokumenty rejestracyjne co umożliwia jej podjęcie działalności już w ciągu 1 dnia.

Oczekiwanie na zgłoszenie do oferty „kupię spółkę z 2012 roku” może okazać się czasochłonne, warto skorzystać z propozycji naszej Kancelarii. Posiadamy szeroką ofertę gotowych spółek również z 2012 roku. Zapraszamy Państwa do współpracy.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.