• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię spółkę akcyjną

Spółka akcyjna jest jedną ze spółek kapitałowych, w których konieczny jest odpowiedni kapitał, aby rozpocząć działalność gospodarczą. Dla spółki akcyjnej jest to kwota 100 000 zł. Kwota może i jest wielka, jednakże tylko ona może emitować akcje imienne i na okaziciela. Mimo tak okazałej sumy pieniężnej wielu przedsiębiorców decyduje się na prowadzenie tej właśnie spółki.

Każde przedsiębiorstwo regulowane na podstawie Kodeksu Spółek Handlowych wymaga wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego oraz ustalenia numerów gospodarki narodowej i identyfikacji podatkowej, czyli tak zwanych REGON i NIP.

Numer REGON ustalany jest w Urzędzie Statystycznym i przybiera on formę 9 lub 14 liczb porządkowych, w których ostatnia jest liczbą kontrolną. Numer NIP natomiast nadawany jest w Urzędzie Skarbowym, na jego podstawie podatnik będzie weryfikowany. Cały proces rejestracyjny wymaga trochę czasu. Stąd też wiele osób myśli - lepszym rozwiązaniem będzie, jeżeli kupię spółkę akcyjną.

Wybór "kupię spółkę akcyjną" pozwala na pominięcie rejestracji firmy początkowo w KRS później w GUS i US.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.