• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię roczną spółkę

Słyszałeś o możliwościach jakie daje Ci zakup spółki ze stażem? Postanowiłeś skorzystać z tych ułatwień? Kolejnym krokiem, który powinieneś podjąć powinno być zamieszczenie odpowiedniego ogłoszenia „kupię roczną spółkę”.

Z doświadczenia wiemy, że zamieszczenie ogłoszenia „kupię roczną spółkę” przyciąga sporą liczbę osób, które pragną pozbyć się swojej firmy. Niestety w gronie tych ludzi znajdują się też Ci, którzy nie zważają na losy innych i pakują ich w kłopoty poprzez sprzedaż np. zadłużonej spółki. Proces zakupu spółki nie powinien być przeprowadzany przez osoby nie mające o tym pojęcia. Jeżeli nie chcesz wpakować się w kłopoty już na starcie, to skorzystaj z usług naszej Kancelarii. Nasi specjaliści sprawdzą potencjalnego sprzedawcę i nie pozwolą, abyś kupił spółkę, która przyniesie Ci problemy.

W swojej ofercie posiadamy spółkę ze stażem, ale także świadczymy usługi pośrednictwa w zakupie spółki. Do Ciebie należy wybór, z której możliwości skorzystasz. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby Twoja firma wystartowała na jak najwyższym poziomie. Zaufaj nam, a doprowadzimy Cię do sukcesu. Zapraszam do kontaktu z naszą Kancelarią.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00