• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię firmę

Masz pomysł na dobry biznes? Pragniesz wypróbować swoje siły i otworzyć własną firmę? Jeśli masz dobre perspektywy, to dlaczego nie spróbować?

Postanowiłeś nie zajmować się samemu rejestracją działalności, lecz pomyślałeś „ kupię firmę”? Mamy coś dla Ciebie. W swojej ofercie handlowej posiadamy w pełni zarejestrowane spółki, zajmujemy się także rejestracją podmiotów na życzenie Klienta.
Zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, która nigdy nie była używana pozwoli Ci rozpocząć działalność już w dniu zakupu spółki. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, jeśli zależy Ci, aby szybko realizować pomysł na biznes. W związku z naszą ofertą handlową możemy zaproponować Ci rejestrację nowego podmiotu- spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki komandytowej lub spółki komandytowej z o.o., na Twoje życzenie.

Jako, że działamy dłuższy czas na rynku, jesteśmy profesjonalistami, poznaliśmy już dogłębnie rynek obrotu spółkami - zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży spółek. Na zlecenie Klienta możemy poszukać dla niego używanych spółek z historią działalności.
Sprawdź naszą ofertę, a na pewno znajdziesz coś idealnego dla siebie. Decyzja „ kupię firmę” jest poważna, a temat ten nasuwa wiele pytań. Jeśli masz jakieś pytania, czegoś nie jesteś pewien, potrzebujesz porady, napisz do nas. Pomożemy Ci, doradzimy, odpowiemy na każde pytanie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.