• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię czystą spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością

Kupię czystą spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością – jak to zrobić? Okazuje się, że zakup spółki z o.o. jest prostszy niż mogłoby się to wydawać. Wystarczy znaleźć przedsiębiorcę, którzy akurat chce sprzedać taką spółkę, jaką Ty chciałbyś kupić. Być może nie brzmi to jak zadanie łatwe, ale takie właśnie jest. Jednak jeżeli nie czujesz się na siłach, aby podjąć się tego zadania, to pamiętaj, że jesteśmy firmą, której zależy na Twoim zadowoleniu.

Osób z celem „kupię czystą spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością” zjawia się u nas bardzo dużo, więc dokładnie wiemy co zrobić, aby Klient był zadowolony. Wszelkie dokumenty i formalności bierzemy na siebie, aby całkowicie odciążyć osobę, która spółkę chce nabyć.

Jesteś zainteresowany? Pisz, dzwoń... Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie, abyś w pełnej świadomości podjął się zakupu, a następnie prowadzenia własnej działalności. Z racji tego, że zadanie to nie jest proste, służymy Ci całkowitą pomocą i radą.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.