• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość w Krakowie

Prowadzisz swoją własną działalność gospodarczą w Krakowie lub okolicach? Może warto zastanowić się nad usługą jaką jest księgowość w Krakowie? Musze przyznać, że wielu przedsiębiorców decyduje się na to rozwiązanie, gdy chcą w pełni zająć się prowadzeniem działalności, a księgowość powierzyć specjalistom.

Księgowość w Krakowie to idealne rozwiązanie dla tych przedsiębiorców, którzy nie chcą brać na siebie dodatkowych obowiązków. Samo prowadzenie działalności i doprowadzenie jej do sukcesu jest bardzo trudne. Teraz, kiedy na rynku działa wiele firm, czyli konkurencja jest ogromna, to warto szukać sposobów, aby nie ponieść porażki. Po co stwarzać niepotrzebne czynniki mogące doprowadzić do upadku firmy, jak na przykład błędnie prowadzona księgowość w firmie? Najlepszym sposobem na przetrwanie na rynku jest podzielenie się z nami obowiązkami. Ty zajmujesz się doprowadzeniem firmy do sukcesu, a my pomagamy Ci prowadząc księgowość.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami i wybierz księgowość w Krakowie! Czerp satysfakcję z dokonanego wyboru. Zapraszam do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


TRWA PROMOCJA DO KOŃCA ROKU NA REJESTRACJĘ SPÓŁKI Z O.O.

🟥 NIŻSZA CENA: 850 PLN 🟥


➯Formularz wyceny rejestracji spółki📑 INNE NASZE USŁUGI

Przygotowanie i złożenie sprawozdania finansowego do KRS ⌚MINĄŁ TERMIN - skontaktuj się!
Założenie spółki z o.o. z wykorzystaniem optymalinych rozwiązań na tle NOWEGO ŁADU
Utworzenie i aktywacja skrzynki do e-doręczeń elektronicznych